Zabezpieczenia medyczne

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez, eventów i wydarzeń, także o charakterze masowym.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ratowników, ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy systemu.

W Naszym teamie znajdą Państwo także w pełni wyposażony ambulans P/S Renault Trafic. Oprócz karetki dysponujemy rowerami, quadem, motocyklem, a także punktem medycznym dostosowując się do potrzeb klientów.

Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny, dostosowany zgodnie z obowiązującymi normami (torby medyczne, deska ortopedyczna, sprzęt do zabezpieczenia urazowego pacjenta).

Nasi pracownicy posiadają specjalne uprawnienia do prowadzenia tego typu pojazdów. Na każdym zabezpieczeniu medycznym obecny jest koordynator medyczny, który zarządza zespołem i jest wyznaczony do kontaktu z organizatorem.

Na zabezpieczenie przyjeżdżamy 30 min przed wskazaną godziną w umowie z kontrahentem. W razie konieczności pozostajemy do zakończenia imprezy (doliczając ustaloną stawkę godzinową względem przedłużenia eventu).

Każda impreza z dużą liczbą uczestników, a w szczególności impreza o charakterze masowym wymaga od Organizatora zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom.

Wiedząc jak wielka odpowiedzialność ciąży na Organizatorze, proponujemy naszą pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego sposobu zabezpieczenia.

Zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U.Nr 106 poz. 680 z 1998 roku z późniejszymi zmianami) Organizator każdej imprezy, gdzie szacunkowa liczba uczestników wynosi powyżej: – 1000 osób – dla imprez na wolnym powietrzu – 300 osób – dla imprez w obiektach zamkniętych zobowiązany jest zapewnić opiekę medyczną uczestnikom imprezy.

Zachęcamy Organizatorów do skorzystania z naszej oferty na zabezpieczenie medyczne także w przypadku kiedy planowane wydarzenie nie podlega pod przepisy imprezy masowej.

Za każdym razem dostosowujemy ofertę do potrzeb wydarzenia opracowując Plan Zabezpieczenia Medycznego, tak aby uczestnicy imprezy otrzymali profesjonalną pomoc medyczną oraz aby spełnić wymogi formalne dotyczące tego zagadnienia.

Dodatkowo informujemy, że dla każdego kontrahenta przygotowujemy indywidualną umowę zobowiązując się także do przestawienia polisy ubezpieczeniowej OC firmy i pracowników.

 Zapraszamy! Posiadamy konkurencyjne ceny na rynku, przygotowujemy indywidualne wyceny.

Telefon

506 858 586
507 809 633

Siedziba

ul. Ogrody 31/29
85-870 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sb: 9:00 - 15:00

PL-ENG-DE